Lynk & Co 01
Occasion Lease
Vraag een offerte op maat aan →
Inhoud leasepakket
Sommige aanbiedingen ogen goedkoop, tot je ze op gelijke voorwaarden vergelijkt.
Bij LeaseRoute zit alles er standaard in, geen verrassingen achteraf:
- Allriskverzekering (eigen risico € 150,-)
- Gratis aflevering op locatie
- Gratis Europese tank- / laadpas
- Haal- & brengservice bij onderhoud
- Onderhoud & reparaties
- Pechhulp in binnen- & buitenland
- Schadeverzekering Inzittenden (SVI)
- Vervangend vervoer na 24 uur
- Zomerbanden
- Wegenbelasting
- Winterbanden
- Verkeersboetes
Waarom de Lynk & Co 01?
Wil je direct rijden in een fonkelnieuwe Lynk & Co 01 voor de prijs van een occasion? Voor slechts €699,- per maand (15.000 km/36 maanden) zit je binnen drie weken achter het stuur van deze fiscaal aantrekkelijke SUV. Dankzij de lage catalogusprijs van €38.872,- profiteer je van een netto bijtelling vanaf slechts €255,- per maand.
Lynk & Co 01 1.5 PHEV:
Uitrusting & Afwerking.
De Lynk & Co 01 is méér dan compleet: een 12,3-inch digitaal instrumentenpaneel, 20 inch lichtmetaal, adaptieve cruise control, panoramisch glazen dak, 360° camera, stoel- en stuurwielverwarming, uitgebreide LED-verlichting, draadloze telefoonlader en keyless entry & start. Alles standaard, dus direct klaar voor zakelijk gebruik. Je stapt in en alles klopt!
Prestaties & Verbruik van de Lynk & Co 01.
De Lynk & Co 01 Plug-in Hybrid (PHEV) combineert een 1.5-liter turbobenzinemotor met een krachtige elektromotor. Samen leveren deze motoren een systeemvermogen van 261 pk. Je kunt tot 70 kilometer volledig elektrisch rijden: ideaal voor zakelijk stadsverkeer.
Met de Lynk & Co 01 kies je voor een complete, moderne en fiscaal voordelige SUV, zonder concessies te doen aan comfort of prestaties.
Wil je de Lynk & Co 01 zakelijk leasen? Vraag direct een vrijblijvende offerte aan en ontvang binnen één werkdag een voorstel op maat.
Offerte aanvragen →Wat klanten over ons zeggen.
9,4/10 · 1.800+ contracten sinds 2014“Dankzij LeaseRout rijd ik nu in een fijne Audi A3. Ben super tevreden over het contact, de reactiesnelheid en het maandbedrag. Tot over 24 maanden!”
Geert · Den Bosch · 5/5“Teun was de persoon die ik zocht om de weg te vinden in de voor mij onbekende leasewereld. Hij praat je door het proces met veel enthousiasme, met kennis van zaken, in gewone taal, en op een persoonlijke, prettige manier. Geweldige service…”
Kaj A · Dwingeloo · 5/5“Echt een super fijne ervaring gehad met Leaseroute. Er wordt echt geluisterd naar je wensen, geen vraag is te gek en je wordt enorm goed op weg geholpen. Ze hebben een sterk netwerk en het zijn echte kenners in deze wereld. Door alle…”
Tarik Bel Hadi · Utrecht · 5/5In de details.
Uitrusting & Opties.
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti blokkeer systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bots waarschuwing systeem
- Brake assist system
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor met correctie
Comfort
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurwiel multifunctioneel
Verlichting
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Rijhulp & assistentie
- Achteruitrij assistent
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dashboardcamera
- File Assistent
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Exterieur & velgen
- Afwijkende dakkleur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
Aandrijving & onderstel
- Anti doorslip regeling
Infotainment & connectiviteit
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Wifi voorbereiding
Opladen & accu
- Oplaadmogelijkheid
Veelgestelde vragen.
Een tank- of laadpas is bij LeaseRoute helemaal gratis.
De prijs van winterbanden is afhankelijk van de bandenmaat. Reken op een meerprijs van €15,- tot €30,- per maand.
De auto’s worden (gratis) bezorgd op het adres naar keuze van de klant. Wanneer het een nieuwe auto betreft, dan heb je vanzelfsprekend ook de keuze om de auto zelf bij de leverende dealer op te halen. Overnameauto’s worden in onderling overleg met de latende klant overgedragen.
Er wordt standaard een zeer uitgebreid leasepakket aangeboden waarin de meest voorkomende autokosten zijn gedekt. We hebben het leasepakket samengesteld met het oog op volledige “ontzorging”, tegen het scherpste tarief:
- Afschrijving
- Rente
- Reparatie en onderhoud
- Vervanging van banden
- W.A.- en cascoverzekering
- Ongevallen- en inzittendenverzekering
- Wegenbelasting
- Schadeafwikkeling
- Pechhulpverlening
- Energieadministratie
- Vervangend vervoer
- Winterbanden (Optioneel)
Zeker kan dit. Heel veel startende ondernemers en ZZP’ers kloppen bij ons aan voor een leaseauto. Wij adviseren in deze gevallen om voor een gebruikte leaseauto te gaan. De acceptatievoorwaarden hiervoor zijn namelijk aanzienlijk soepeler dan voor een nieuwe auto. Tevens is een occasion leaseauto een stuk voordeliger dan een nieuwe leaseauto. Dit wil niet zeggen dat er voor een nieuwe auto geen mogelijkheden zijn. Er wordt wel altijd een financiële toetsing gedaan om de kredietwaardigheid te controleren.
Ik ben Teun. Bel me gerust.
Vragen over dit voorstel, over de bijtelling, of wil je de configuratie aanpassen? Ik reken alle varianten voor je door en zorg dat er binnen één werkdag een voorstel ligt.
Deze Lynk & Co 01
bij jou op de oprit?
Laat ons het maandbedrag op basis van je situatie berekenen. Vrijblijvend en kosteloos.