Volvo EX40 Single Motor 175kW/238pk Black Edition Plus 5d.

Volvo EX40 leasen?

Nu voordelig zakelijk te leasen bij LeaseRoute: De volledig elektrische Volvo EX40 met 16% + 22% bijtelling. De eerste elektrische SUV van Volvo heeft een actieradius van ruim 479 kilometer en maar liefst 238 pk ter beschikking. Het design van de EX40 is strak zonder concessies te doen aan interieurruimte en veiligheid. De Black Edition is standaard voorzien van meer 20 inch lichtmetalen velgen, stoel- en stuurwielverwarming, Park Assist, LED-koplampen en zwarte exterieurdetails. Zelf de Volvo EX40 leasen? Vergelijk onze leasetarieven overigens gerust met die van andere leasemaatschappijen; LeaseRoute behoort tot de voordeligste aanbieders van het land!

De Volvo EX40 leasen met de voordelen van LeaseRoute

Voor de Volvo EX40 hebben wij een volledig leasepakket samengesteld zodat je zorgeloos kunt genieten van jouw kilometers. Alle bijkomende autokosten zijn gedekt. Bij ons krijg je standaard een all-risk verzekering met een eigen risico van slechts € 150,-. Daarnaast wordt de auto altijd kosteloos bij jou thuis afgeleverd. En alsof dat nog niet genoeg is zijn ook afschrijving, reparatie, onderhoud, het vervangen van zomerbanden, wegenbelasting, pechhulp in binnen- en buitenland én de meest uitgebreide schade-inzittendenverzekering (SVI) al in het contract opgenomen. Om het helemaal compleet te maken ontvang je tevens een tank- of laadpas. Optioneel kunnen winterbanden en vervangend vervoer aan het contract worden toegevoegd.

Zo lease je deze nieuwe Volvo EX40

De aangegeven leaseprijs is gebaseerd op de Volvo EX40 Single Motor 175kW/238pk Black Edition Plus met een jaarkilometrage van 10.000 en een looptijd van 60 maanden. Mocht je echter een afwijkend jaarkilometrage willen of een andere looptijd nodig hebben, dan kun je dat aangeven bij het aanvragen van de offerte. Je ontvangt dan de leaseofferte op basis van jouw specifieke wensen. Wil je liever de EX40 leasen in een andere uitvoering, met een andere motor, of wil je extra opties of accessoires toevoegen? Stel de auto dan samen via het tabblad ‘Andere uitvoering?’ en stuur ons jouw configuratie door. Wij zorgen vervolgens voor een scherpe leaseofferte. Tevens kunnen we altijd kijken of er een vergelijkbare auto op voorraad staat die snel geleverd kan worden.

Heb je interesse om deze Volvo EX40 te leasen? Of heb je vragen over full operational leaseoccasion lease of onze nieuwe lease auto’s?  Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. We helpen je graag!

* De auto op de foto’s kan afwijken van de daadwerkelijke uitvoering. Wij besteden de grootst mogelijke aandacht aan het opstellen van de advertenties op onze website. Desondanks kunnen wij niet garanderen dat de inhoud volledig, juist en actueel is. 


Kenteken
Nieuw
Merk
Volvo
Model
EX40
Uitvoering
Single Motor Black Edition Plus 5d.
Brandstof
Volledig elektrisch
Transmissie
Automaat
Carrosserie
SUV
Vermogen
175kW/238pk
Aantal deuren
5
Kilometerstand
10 km
Bouwjaar
2025
Fiscale waarde
€ 53.825,-
Bijtellingspercentage
17% + 22%
Netto bijtelling vanaf
€ 309,-

Uitrusting

12 inch bestuurdersdisplay
20 inch 5-Spaaks Black Edition velgen
5 zitplaatsen
9 inch middendisplay
Adaptieve stuurbekrachtiging
Adaptive Cruise Control
Afstandsbediening op stuurwiel
Apple Carplay
Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
Bluetooth®- verbinding
Climate Pack
Comfort voorstoelen
Dakrails zwart hoogglans
Digital Audio Broadcasting (DAB+)
Draadloos telefoon opladen
Driver Awareness
Edition Pack
Elektrisch bedienbare lendensteun met 4-wegverstelling
Elektrisch bediende achterklep
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Extra getint glas achter
Getint glas
Geventileerde subwoofer
Google Assistent
Handbediende kussenverlenging
Handsfree elektrische achterklep
Hoogglans zwarte omlijsting zijruiten
Intelligent Speed Assist (ISA)
Keyless entry
Koplampreinigingsinstallatie
Lane Departure Warning
Lane Keeping Aid
Metallic lak
Mistlichten
Oncoming Lane Mitigation
Opbergvak voorin
Park Assist
Pilot Assist
Pixel LED koplampen met adaptieve bochtverlichting
Premium Audio by Harman & Kardon
Rear Collision Warning
Regensensor
Road Sign Information
Slippery Road Alert
Stuurverwarming
Verwarmbare voorstoelen
Visual Park Assist
Warmtepomp

Leasepakket

  • Afschrijving
  • Banden
  • Brandstofadministratie
  • Hulpdiensten
  • Ongevallen- en inzittendenverzekering
  • Rente
  • Reparatie en onderhoud
  • Schadeafwikkeling
  • Vervangend vervoer (optioneel)
  • W.A.- en cascoverzekering
  • Wegenbelasting
  • Winterbanden (optioneel)

749,-
per maand
excl. BTW | 10.000 km/jaar | 60 maanden
Vraag direct een offerte aan
Teun Arts
Leaseadviseur
Neem contact op met Teun
Waarom kiezen voor LeaseRoute?
  • De beste leasedeals
  • Specialist in snel rijden
  • Helder advies, geen blabla
  • Samen naar de juiste keuze
  • Ook voor de onervaren leaserijder
  • Occasion lease, Voorraadlease en Nieuw

Ook beschikbaar bij LeaseRoute

Mercedes-Benz EQB 250+ Business Solution AMG 5d.
€709,-
Mercedes-Benz EQB 250+ Business Solution AMG 5d.
Volledig elektrisch
Automaat
Audi Q4 e-tron 45 quattro Edition 5d.
€719,-
Audi Q4 e-tron 45 quattro Edition 5d.
Volledig elektrisch
Automaat
BMW iX1 eDrive20 150kW/204pk Automaat 5d.
€669,-
BMW iX1 eDrive20 150kW/204pk Automaat 5d.
Volledig elektrisch
Automaat
749,-
per maand
Offerte aanvragen