Ben je op zoek naar een representatieve en snel leverbare EV met 18% bijtelling? Dan hebben we uitstekend nieuws: De populaire Skoda Elroq 60 Business Edition is uit voorraad leverbaar met extra inkoopkorting. Je leaset deze comfortabele elektrische SUV voor slechts €665,- per maand (10.000 km / 60 maanden) all-in!
De Elroq Business Edition heeft precies de juiste zaken standaard aan boord. Denk aan draadloze Apple CarPlay/Android Auto, uitgebreide LED-verlichting, een achteruitrijcamera, dodehoekdetectie, 19 inch lichtmetaal en adaptieve cruise control. Daarnaast is deze voorraadauto voorzien van metallic lak, Winter pakket, privacy-glass, stoel- en stuurwielverwarming, parkeersensoren rondom, draadloze telefoonlader en keyless entry.
18% + 22% bijtelling over de fiscale waarde van € 40.305,-. Onderstaand bedrag betaal je netto per maand bovenop je salaris.
Bij LeaseRoute leveren we ieder model van Skoda. Stel jouw ideale Skoda online samen, stuur ons de configuratie door en wij zorgen voor een scherpe leaseofferte op maat.
Configureer op de website van Skoda →Dat kan zeker. De kosten van de trekhaak worden opgenomen in het leasetarief en afgeschreven gedurende de looptijd van het leasecontract.
Voorraadlease is ideaal voor ondernemers, zzp’ers, mkb’ers en werknemers met een mobiliteitsbudget die geen zin hebben in een lange levertijd, kosten willen besparen en toch een nieuwe auto willen rijden.
Deze voorraadauto staat klaar bij de merkdealer en kan, na bestelling, binnen 10-15 werkdagen geleverd worden. Dit is aanzienlijk sneller dan nieuwe auto’s die vaak een maandenlange levertijd hebben. We leveren kosteloos af op de gewenste locatie in Nederland.
Jazeker. Geef de gewenste looptijd en je jaarkilometrage aan ons door en wij zorgen voor een leaseofferte op maat.
Dankzij ons landelijke netwerk van merkdealers vinden we in vrijwel alle gevallen (98%) een vervangende voorraadauto met vergelijkbare specificaties en voorwaarden. Je hoeft dus geen zorgen te maken over beschikbaarheid.
Bij overschrijding van het jaarkilometrage betaal je een vaste meerprijs per extra gereden kilometer. Dit tarief is vooraf vastgelegd in het leasecontract. Het is verstandig om het jaarkilometrage zo realistisch mogelijk in te schatten, want kilometers ‘binnen de bundel’ zijn voordeliger dan achteraf losse meerkilometers afrekenen.
Er zijn wat ons betreft geen restricties aan de bestuurder: iedereen met een geldig Nederlands rijbewijs mag met de auto rijden en is volledig verzekerd. Kijk wel even goed wat de autoregeling van je werkgever aangeeft.
Zeker niet. We beschikken over een landelijk dekkend netwerk voor onderhoud, reparaties en schadeherstel. Voor onderhoud kun je gebruikmaken van gratis haal- en brengservice: je leaseauto wordt ’s ochtends opgehaald, krijgt de onderhoudsbeurt bij een garage in de buurt en wordt in de middag weer geserviced bij je teruggebracht. Je bent uiteraard van harte welkom in Nijmegen, maar dat is niet noodzakelijk.
De prijs voor winterbanden is afhankelijk van de bandenmaat. Reken op een meerprijs van €15,- tot €30,- per maand. Ook de montage van vierseizoenenbanden behoort tot de mogelijkheden.
Wanneer je winterbanden in het leasecontract hebt opgenomen, dan kun je de bandenwissel uit laten voeren bij nationale bandenfitters als KwikFit, Profile Tyrecenter of Euromaster.
Hiervoor zijn zeker mogelijkheden. Veel startende ondernemers en ZZP’ers kloppen bij ons aan voor een lease auto. Wij adviseren in deze gevallen om voor een gebruikte auto te gaan. De acceptatievoorwaarden hiervoor zijn namelijk aanzienlijk soepeler dan voor een nieuwe auto. Tevens is een occasion lease auto een stuk voordeliger dan een nieuwe lease auto. Dit wil niet zeggen dat er voor een nieuwe auto geen mogelijkheden zijn. Er wordt wel altijd een financiële toetsing gedaan om de kredietwaardigheid te controleren.
Alles behalve brandstof: onderhoud, reparaties, all-risk verzekering (€ 150 eigen risico), wegenbelasting, pechhulp in binnen- en buitenland, vervangend vervoer na 24 uur, vervanging van zomerbanden en een uitgebreide schadeverzekering voor de inzittenden.
Ja, we hanteren hiervoor een vaste minderdagenprijs. Zo weet je vooraf wat de inleverkosten zijn bij voortijdige beëindiging van het leasecontract.
Een tank- of laadpas is bij LeaseRoute helemaal gratis.
De prijs van winterbanden is afhankelijk van de bandenmaat. Reken op een meerprijs van €15,- tot €30,- per maand.
De auto’s worden (gratis) bezorgd op het adres naar keuze van de klant. Wanneer het een nieuwe auto betreft, dan heb je vanzelfsprekend ook de keuze om de auto zelf bij de leverende dealer op te halen. Overnameauto’s worden in onderling overleg met de latende klant overgedragen.
Er wordt standaard een zeer uitgebreid leasepakket aangeboden waarin de meest voorkomende autokosten zijn gedekt. We hebben een leasepakket samengesteld met het oog op volledige “ontzorging”, tegen het scherpste tarief:
Zeker kan dit. Heel veel startende ondernemers en ZZP’ers kloppen bij ons aan voor een lease auto. Wij adviseren in deze gevallen om voor een gebruikte lease auto te gaan. De acceptatievoorwaarden hiervoor zijn namelijk aanzienlijk soepeler dan voor een nieuwe auto. Tevens is een occasion lease auto een stuk voordeliger dan een nieuwe lease auto. Dit wil niet zeggen dat er voor een nieuwe auto geen mogelijkheden zijn. Er wordt wel altijd een financiële toetsing gedaan om de kredietwaardigheid te controleren.
Iedereen met een geldig Nederlands rijbewijs mag in je leaseauto rijden. Het is echter niet toegestaan de auto door te verhuren.
Normaal gesproken hebben we binnen een aantal werkdagen uitslag van de kredietcheck. Het kan zijn dat we aanvullende informatie nodig hebben in de vorm van jaarcijfers / Aangifte Inkomstenbelasting.
Dit is zeker mogelijk. De kosten hiervoor kunnen worden opgenomen in het leasetarief.
Voorraadlease betekent dat de nieuwe auto al klaarstaat bij de merkdealer en dus snel geleverd kan worden. Je hoeft niet te wachten op productie of transport.
Aangezien het Full Operational Lease betreft, zijn de kosten voor het onderhoud vanzelfsprekend opgenomen in het leasetarief. Wanneer de auto een onderhoudsbeurt nodig heeft, dan kan je contact opnemen om dit zo dicht mogelijk bij je in de buurt in te plannen. Dit kan telefonisch of online. Er is ook een mogelijkheid om gebruik te maken van een gratis haal- en brengservice. We hebben een landelijk dekkend netwerk.
Wanneer je winterbanden in het leasecontract hebt opgenomen, dan kun je de bandenwissel uit laten voeren bij nationale bandenfitters als KwikFit, Profile Tyrecenter of Euromaster.
Vanaf oktober breekt het winterbandenseizoen aan. In maart of april wissel je weer terug naar zomerbanden. Maak op tijd een afspraak: De maanden maart april, oktober en november zijn logischerwijs de drukste periodes bij de bandenfitters.
Vanaf oktober start het winterbandenseizoen. In maart of april wissel je weer terug naar zomerbanden. Zorg dat je op tijd een afspraak maakt: maart, april, oktober en november zijn traditioneel de drukste maanden bij de diverse bandenfitters.
Je betaalt bijtelling wanneer je de auto voor meer dan 500 km per jaar gebruikt voor privédoeleinden. Mocht je de auto alleen voor zakelijke kilometers gebruiken, dan betaal je geen bijtelling. Je moet dan wel een sluitende rittenadministratie bijhouden. Op onze offertes rekenen wij de netto bijtelling in ieder geval alvast voor je uit voor de geoffreerde auto. Één van de gemakken die LeaseRoute je graag biedt! Voor meer informatie kan je ook even hier kijken.
Jazeker! Stuur de offerte naar ons door en wij controleren hem voor je. Vervolgens gaan we onderzoeken of er in de markt een betere deal is te vinden. Zo ja, dan sturen we hem direct naar je door. Voor meer info kan je ook even kijken op deze pagina.
LeaseRoute is gespecialiseerd in Full Operational Lease. Financial Lease bieden wij niet aan.
LeaseRoute is gespecialiseerd in Full Operational Lease voor de zakelijke markt. Private Lease bieden wij niet aan.
Doorgaans kan een auto binnen 10 tot 15 werkdagen na bestelling rijden. We zijn hierin afhankelijk van de verschillende merkdealers waarmee we samenwerken.
Klik hier voor de beoordelingen van onze klanten op onze dienstverlening!
Bij voorraadmodellen is de configuratie al bepaald. Wel kun je kiezen uit verschillende uitvoeringen en kleuren die op voorraad zijn. Ook zaken zoals een trekhaak of getinte ramen kunnen achteraf worden toegevoegd.
Vragen over dit voorstel, over de bijtelling, of wil je de configuratie aanpassen? Ik reken alle varianten voor je door en zorg dat er binnen 24 uur een voorstel ligt.
Laat ons het maandbedrag op basis van je situatie berekenen. Vrijblijvend en kosteloos.