Mercedes-Benz eVito
Bedrijfswagen Leasen
Inbegrepen in de lease van de Mercedes-Benz eVito
Sommige aanbiedingen ogen goedkoop, tot je ze op gelijke voorwaarden vergelijkt.
Bij LeaseRoute zit alles er standaard in, geen verrassingen achteraf:
- Allriskverzekering (eigen risico € 250,-)
- Gratis aflevering op locatie
- Gratis Europese tank- / laadpas
- Haal- & brengservice bij onderhoud
- Onderhoud & reparaties
- Pechhulp in binnen- & buitenland
- Schadeverzekering Inzittenden (SVI)
- Vervangend vervoer na 24 uur
- Zomerbanden
- Wegenbelasting
- Winterbanden
- Verkeersboetes
Mercedes-Benz eVito full operational lease
Een Mercedes-Benz eVito full operational leasen? Je leaset deze 119 L2 Business Solution voor € 773,- per maand excl. BTW, op basis van 10.000 kilometer per jaar en 60 maanden looptijd. In dit leasetarief zijn onder meer onderhoud, verzekering, zomerbanden, wegenbelasting, pechhulp en vervangend vervoer na 24 uur inbegrepen.
Een andere lakkleur, extra opties of een afwijkend jaarkilometrage? We kunnen de eVito leveren in alle soorten en maten.
Uitrusting van deze Mercedes-Benz eVito 119 L2 Business Solution 90kWh
De eVito Business Solution heeft precies die uitrusting waar de zakelijke leaserijder belang aan hecht. Denk aan het MBUX-multimediasysteem met navigatie en digitale radio, een achteruitrijcamera, TEMPMATIC-airconditioning en cruise control. Het multifunctionele stuurwiel is in hoogte én qua hoek verstelbaar. Op koude ochtenden is de stoelverwarming een welkome binnenkomer.

Verder standaard aanwezig op de Business Solution: voorklimatisering, verwarmbare en elektrisch verstelbare buitenspiegels, warmtewerend glas rondom en lendensteun voor bestuurder en bijrijder. De laadruimte heeft een doorlopende scheidingswand, hardboard bekleding onderin en dakbevestigingspunten.
Actieradius, prestaties & laden
De eVito wordt aangedreven door een 116 pk sterke elektromotor. De accu van 90 kWh is goed voor een WLTP-actieradius van 432 kilometer. In de praktijk kom je met de eVito zo’n 300 ‘echte’ kilometers ver; in de winter is dat minder.

Snelladen gaat bij de eVito met maximaal 110 kW; naarmate de accu voller raakt, neemt de laadsnelheid af. Thuis of op de zaak laad je met 11 kW; een lege accu is dan in ongeveer 8 uur vol. Het laadvermogen bedraagt 712 kilogram. Goed om rekening mee te houden: een aanhanger trekken is met de eVito niet toegestaan.


Wat klanten over ons zeggen.
9,4/10 · 1.900+ contracten sinds 2014“Prettig contact, goede prijzen en grote bereidheid tot meedenken. LeaseRoute: Top geregeld!”
Pierre · Utrecht · 4.5/5“Het klinkt overdreven allemaal 10'en maar ze zijn het zeker waard. Zowel Bram als Teun hebben een andere bereider voor mijn auto gevonden en daarmee een grote service geleverd die je nog zelden ziet. Helder, duidelijk, transparant, open en…”
Jeffrey Aalsmeer · Aalsmeer · 5/5“In één woord geweldig! Inmiddels doe ik al bijna tien jaar zaken met deze toppers. Geweldige service en altijd bereid om mee te denken. Absolute aanrader! (Joop Jansen Advocatenkantoor Dex Legal)”
Joop · Heemstede · 5/5In de details.
Geen bijtelling, wel zero-emissiezones.
Rijd je met een verklaring uitsluitend zakelijk gebruik, dan betaal je geen bijtelling over deze auto. Let wel op de zero-emissiezones: in steeds meer binnensteden mag je er straks niet meer in met een auto op fossiele brandstof.
Uitrusting & Opties.
Veiligheid
- Actieve remassistent
- Actieve Spoorassistent
- Airbag voor de bijrijder
- Bandenspanningscontrole Voor En Achter (Draadloos)
- Dodehoekassistent
- Mercedes-benz noodoproepsysteem
Comfort
- Achterklep
- Afstandsbediening (drie knoppen)
- Akoestisch Aanwezigheidssignaal
- Bestuurdersstoel
- Bijrijdersstoel standaard
- Buitenspiegels verwarmd en elektrisch verstelbaar
- Halfautomatische Airconditioning TEMPMATIC
- Multifunctioneel stuurwiel
- Stuurwiel in hoogte en hoek verstelbaar
- Verwarming Voor Bestuurdersstoel
- Voorklimatisering
Interieur
- Dashboardkastje afsluitbaar
- Laadruimtebekleding onderzijde (hardboard)
Verlichting
- Adaptief remlicht
Overig
- 3X20A) 8 Meter
- Comfort Sluiting
- Comm.module (LTE/4G) Voor Mercedes PRO Diensten
- Dakbevestigingspunten
- Gewichtsvariant 3.200 kg
- Handleiding En Onderhoudsboekje Nederlands
- HOLD-Functie
- Onderhoudspakket
- Pechmanagement
- Pelvisbag Voor Bestuurder
- Pelvisbag Voor Bijrijder
- Poolwit
- PTC Extra Verwarming Elektrisch
- Remote Charging Premium
- Scheidingswand doorlopend
- Typekeuring Als Bedrijfswagen
- Vooras Versterkt
Exterieur & velgen
- 17 inch stalen velgen
- Warmtewerend glas rondom
- Zomerbanden
Opladen & accu
- AC-Lader 11 kW / DC-Lader 110 kW
- AGM-Accu 12V/92Ah
- Electric Motor 85 kW / Battery 90 kWh (Usable)
- Hoogspanningsbatterij (90 kWh)
- Laadkabel Mode 3 (Type 2
Rijhulp & assistentie
- Achteruitrijcamera
- Attention Assist
- Bestuurderscamera
- Intelligente snelheidsassistent
- Lichtassistent
- Snelheidsbegrenzer 100 km/h
- TEMPOMAT (cruisecontrol)
- Wegrijassistent
Infotainment & connectiviteit
- Combi-instrument met kleurendisplay
- Digitale radio
- Luidsprekers (Tweeweg)
- MBUX Multimediasysteem
- Remote En Navigatie Services
- Voorbereiding voor navigatie
Aandrijving & onderstel
- Elektrische handrem
- Standaard Chassis
Geen maanden wachten op je nieuwe eVito?
Via ons landelijke netwerk van merkdealers zoeken we naar een leaseauto die zo goed mogelijk aansluit op jouw wensen. We kijken daarbij niet alleen naar nieuwe voorraadmodellen, maar ook naar jonge occasions.
Laat je gegevens achter, vertel ons wat je zoekt en wij gaan voor je aan de slag.
Liever zelf je eVito configureren? Dat kan natuurlijk ook. We leveren iedere uitvoering, kleur of versie van deze Mercedes-Benz. Stel je droomauto samen, upload de configuratie of mail deze naar info@leaseroute.nl. Binnen één werkdag ontvang je een vrijblijvende maatofferte.
Veelgestelde vragen over de lease van de Mercedes-Benz eVito.
LeaseRoute is gespecialiseerd in snel leverbare zakelijke leaseauto’s. Door ons uitgebreide netwerk kunnen we auto’s aanbieden van alle merkdealers in Nederland, zowel nieuw als jong gebruikt. Zo vinden we in 9 van de 10 gevallen een eVito waarmee je binnen 2-3 weken de weg op kunt.
De officiële WLTP-actieradius bedraagt 432 kilometer. In de praktijk kom je met de eVito zo’n 300 ‘echte’ kilometers ver. In de winter en op de snelweg is dat minder.
De eVito heeft een accu van 90 kWh. Aan een laadpaal of wallbox met 11 kW is een lege accu in ongeveer 8 uur vol. Onderweg snellaad je met maximaal 110 kW. Een laadkabel van 8 meter (type 2) wordt meegeleverd.
Je leaset de eVito 119 L2 Business Solution voor € 773,- per maand excl. BTW, op basis van 60 maanden en 10.000 kilometer per jaar. Andere looptijd of meer kilometers? Vraag een offerte aan, dan rekenen we het voor je door.
In de leaseprijs zijn onder meer WA- en cascoverzekering, schadeverzekering voor inzittenden, onderhoud en reparaties, zomerbanden, wegenbelasting, pechhulp en vervangend vervoer na 24 uur inbegrepen. Energie en winterbanden zijn niet inbegrepen.
De levertijd van een nieuw te bestellen eVito bedraagt doorgaans 8 tot 16 weken, afhankelijk van de fabrieksplanning van Mercedes-Benz. In de offerte bevestigen we de actuele levertijd.
De eVito L2 heeft een laadvermogen van 712 kilogram en een laadruimte van 6,00 m³: 1,69 meter breed en 1,39 meter hoog. Het toegestane totaalgewicht is 3.200 kilogram. De bestelwagen heeft twee zitplaatsen en mag geen aanhanger trekken.
Ik ben Teun. Bel me gerust.
Vragen over dit voorstel, over de bijtelling, of wil je de configuratie aanpassen? Ik reken alle varianten voor je door en zorg dat er binnen één werkdag een voorstel ligt.
Deze Mercedes-Benz eVito bij jou op de oprit?
Laat ons het maandbedrag op basis van je situatie berekenen. Vrijblijvend en kosteloos.